Генеральне прибирання всіх видів приміщень

Генеральне прибирання важливе для кожного приміщення, будь то квартира, офіс, ресторан чи маленький магазин. Але цей процес потребує затрати сил та часу. Дозвольте нам допомогти! Професіонали клінінгової компанії Shine швидко і якісно наведуть лад у Вашому домі, офісі чи будь-де. Ми залишимо після себе чистоту і блиск.

Ціни на послуги

Прибирання після ремонту

Прибирання після ремонту – не найлегша і не приємна справа. Клінінгова компанія Shine покладе всі ці турботи на себе. Замовивши прибирання у нас – Ви будете задоволені результатом.

Ціни на послуги

Миття вікон

А як часто ви миєте вікна у себе вдома? Клінінгова компанія Shine пропонує послуги, як миття вікон після ремонту, так і звичайного. Використовуємо тільки якісні засоби та інвентар. Працюємо на будь-якій висоті. Замовивши дану послугу у нас ви побачите результат роботи команди професіоналів.

Ціни на послуги

Прибирання до та після свята

Вам треба швидко і якісно привести будинок в порядок до приїзду гостей? Або ж зробити порядок після гучної вечірки? Тоді Ви звернулися за адресою. Співробітники клінінгової компанії Shine швидко, але не менш якісно змусять Ваш будинок блищати чистотою. Ви будете задоволені нашою роботою.

Ціни на послуги

Прибирання після квартирантів

Прибирання після квартирантів – це особливий вид прибирання. Вона вимагає більше витрат часу, енергії і терпіння. Дозвольте Клінінгової Компанії SHINE полегшити Вам цей процес. Просто замовте прибирання у нас. І Ви побачите – Ваш будинок засяє, як раніше.

Ціни на послуги

Прибирання приміщень на постійній основі

Ціни на послуги

Хімчистка м’яких меблів

Ваш диван вже не такий чистий, як колись? А, уявіть собі, скільки бактерій та пилу у ньому всередині. Клінінгова компанія Shine пропонує послуги хімчистки м’яких меблів. Працюємо професійним обладнанням з використанням якісних засобів. Регулярна чистка позбавить Вас, не лише, від плям на м’яких меблях, а й від непрошених гостей всередині них

Ціни на послуги