Відгуки

Написати відгук

 
 
 
 
 
 
 
Поля які позначені так * є обов'язковими.
10 записів
Ярослав Ярослав від Івано-Франківськ написав 17.01.2022 в 11:00
Замовляю прибирання не в перше. Дівчата, як завжди, молодці. Дякую вам!
Володимир Володимир від Івано-Франківськ написав 25.11.2020 в 19:42
Старанно прибирають. Молодці! Рекомендую!
Аліна Аліна від Івано-Франківськ написав 22.04.2019 в 21:57
Звернулася в дану компанію, щоб допомогти мамі і домовилася про прибирання в її квартирі. Все прибрано бездоганно, професійно, персонал приємний, доброзичливий. Як результат - чистота і радість мами)) Я дуже задоволена! Рекомендую!
Святослав Святослав від Івано-Франківськ написав 22.04.2019 в 20:40
Все на відмінно!!! Квартира у 80м2 після ремонту завдяки роботі даної команди перетворилася в чисту оселю. Особливо вразив результат роботи у ванній кімнаті. Сміло можу рекомендувати всім друзям. Дана команда використовує провесійне обладнання та якісні засоби для миття і чистки. Також приємно, що є не тільки прийнятна ціна, але й класний сервіс. Дякую.
Наталя Наталя від Івано-Франківськ написав 15.04.2019 в 14:12
Дівчатка молодці!!!! Професійно, швидко та за доступними цінами. Замовила прибирання після студентів квартирантів, які проживали на квартирі 3 роки, можете уявити, що там творилось це була не квартира, а гуртожиток. Після прибирання я квартиру не впізнала, подумала, що помилилась будинком 😄. Я задоволена людським ставлення дівчат та професійними якостями. РЕКОМЕНДУЮ!!!!!
Руслан Руслан написав 16.03.2018 в 19:03
Тільки рекомендую, вже третій раз звертаюсь, все роблять вчасно та якісно. Попередня праця, це було шось, вже прогоняв, а вони все бачуть якісь плями) Євгенія молодець! Тарасика то я до Вас направив)
Яна Яна від Івано-Франківськ написав 13.10.2017 в 19:37
Як завжди після ремонтів у квартирі купа бруду. Та нікому не хочеться його прибирати))) 😂 От ми з чоловіком і вирішили🤔, що нам потрібна допомога! Знайшли в інтернеті цю чудо дівчину Женю, яка з радістю і в найкоротші терміни згодилась нам допомогти. Після їхнього візиту квартиру було не впізнати. Все дуже чисто, охайно прибрано, вікна виблискують, кухня, яка мала бути білосніжною - такою і виявилась! 🤗 Рекомендую дану компанію усім!!!! Звертайтесь і ви не пожалкуєте!!!😉
Володимир Володимир від Івано-Франківськ написав 02.10.2017 в 20:19
Після всіх намагань боротися з нашими майстрами залишати після себе більш менш чистими приміщення від усіх видів матеріалу,ми не сподівалися що залишилися люди з таким відповідальним ставленням до своєї роботи,виконати в короткий термін такий об'єм робіт нам здавалося це неможливо,а стосовно вікон і плитки це просто чудо,ми з дружиною вдячні компанії та особисто дівчатам за роботу та ставлення до клієнтів,нам не буде соромно Вас рекомендувати своїм знайомим ,ще раз дякуємо!!!
Юлія Юлія від Івано - франківськ написав 02.10.2017 в 16:05
Перебуваючи на 9 місяці вагітності я вже просто фізично не могла навести чистоту у домі ..... Але як і всі відповідальні мами я змушена була принести своє маля у ідеально чисте гніздечко ) в цьому мені допомогли дівчата з цієї клінінгової компанії ... Робота виконана на всі 100 % ви ж знаєте які вагітні жінки вередливі , все було зроблено так як я цього бажала ! Усім рекомендую , швидко , якісно , відповідально !
Юлія Юлія від Івано-франківськ написав 30.09.2017 в 22:11
Я не можу не написати вам слова вдячності за якісно проведену роботу!!!що стосується чистоти в домі, то я дуже дотошна і чесно сумнівалась, чи хтось зможе виконати роботи так як мені б того хотілось,але Ви ЗМОГЛИ!!! Дівчата ви Чудо!недивлячись на нетривіальну задачу яку я вам поставила все було виконаному на вищому рівні!компанія відносно нова для мене,але я вражена вашому продуманому менеджменту, професійному ставленню до клієнтів та якісному виконанню робіт!! Однозначно рекомендуватиму вас усім!